Program rabatowy
Jak można płacić mniej za zakupy w sklepie internetowym www.watch4you.pl?
Jest kilka sposobów:

1. Premiujemy duże zamówienia
Kupując więcej niż jedną sztukę zegarka, otrzymujesz rabat, który zwiększa się wraz z ilością zegarków w zamówieniu. Każdy kolejny zegarek to dodatkowy 1% rabatu. Maksymalny rabat jaki można uzyskać to 10%. Ten rabat można łączyć z kodami rabatowymi 10%.

2. Kody rabatowe %
Robiąc zakupy u nas i u naszych partnetów możesz otrzymać kupon wraz z kodem, za pomocą którego dostaniesz 10% zniżki na kolejne zakupy w naszym sklepie. Podczas składania zamówienia można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy na raz. Ten rabat można łączy się z promocją "Premiujemy duże zamówienia".

3. Bony rabatowe zł
Robiąc zakupy u nas i u naszych partnetów możesz otrzymać bon wraz z kodem, za pomocą którego dostaniesz zniżki na kolejne zakupy w naszym sklepie. Podczas składania zamówienia można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy na raz. Bony rabatowe w zł można aktywować po osiągnięciu minimalnej łącznej wartości zamówienia. Ten rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocją "Premiujemy duże zamówienia".

4. Bony podarunkowe
Świetny pomysł na prezent! Więcej informacji wkrótce.5. Promocje ograniczone czasowo
Co jakiś czas zaglądaj do naszego sklepu internetowego, a trafisz na ciekawe promocje trwające np. przez cały jeden weekend. Nie można ich łączyć z innymi rabatami.

BLACKWEEK - specjalny kod rabatowy, dzięki któremu otrzymasz rabatu 10% na całą ofertę w dniach 24/11 - 01/12/2019.

Sklep
Pomoc
Strefa klienta